inKup.cz

Již jsme prodali zboží v hodnotě: 0 Kč

Přihlásit se / Registrovat se

Akceptované způsoby plateb na inKup.cz

InKup.cz se snaží svým zákazníkům nabízet co nejlepší služby, ke kterým platí i možnost plateb co nejvíce možnými způsoby. Klademe důraz na zpřístupnění více možností a zároveň na poskytnutí více on-line platebních systémů pro platby v reálném čase.

Bankovní převod
Základní možností úhrady zboží nebo kreditu je bankovní převod na účet vedený u Raiffeisen Bank. Číslo účtu je 4400275001/5500. U každé zaslané platby je nutné uvádět VARIABILNÍ SYMBOL. Variabilní symbol je pro každou transakci unikátní a pro každou platbu je nutné, aby si uživatel v systému vygeneroval nový variabolní symbol. Pokud není uveden variabilní symbol nebo je uveden chybně, není možno platbu identifikovat. U bankovního převodu je potřeba počítat s prodlením připsání platby na účet inKup.cz - bankovní převod z Raiffeisen Bank je realizován během několika sekund, u plateb z jiných bank trvá převod 1-4 pracovní dny (4 dny je zákonem stanovená maximální lhůta). Zpravidla převod z jiné banky trvá 1-2 pracovní dny (v závislosti na rychlosti Vaší banky), ovšem garantovat je možno 4 pracovní dny. Kredit je na uživatelský účet připsán, nebo zboží je označeno jako zaplacené do 30 sekund od připsání částky na bankovní účet inKup.cz.

superCASH - SAZKA terminály
Platební systém, který kombinuje vysokou dostupnost služby s rychlostí. Platba probíhá tak, že uživatel si vybere platbu za kredit nebo zboží pomocí brány superCASH, vygeneruje si čárový kód s číslem. Tento kód buďto vytiskne nebo si jen opíše vygenerované číslo transakce. S tímto kódem/číslem pak může navštívit kterýkoliv z terminálů společnosti SAZKA a.s., nebo kteroukoliv přepážku České pošty s.p. a na těchto terminálech/přepážkách pak provede po zadání kódu/čísla platbu v hotovosti. Terminály SAZKA najdete na více než 4000 místech po celé ČR - trafiky, supermarkety, čerpací stanice PHM apod. Kredit je připsán, nebo zboží označeno za zaplacené do 10 minut (garantovaný čas, standardně do 3 minut) od provedení platby. Jde tedy o velice rychlý a efektivní způsob plateb pomocí hotovosti. U tohoto druhu platby je účtován manipulační poplatek provozovatelem systému superCASH ve výši 10 Kč.

Kreditní karty
Platba kreditními kartami je standardem v internetových platbách. V dnešní době vlastní více než 90% občanů ČR ve věku 18-60 let minimálně jednu platební kartu. Takto provedená platba je vysoce zabezpečena a není potřeba se obávat zneužití karty. Platební bránu pro inKup.cz provozuje přímo vydavatel a provozovatel platebních karet pro celou Evropu, tedy Global Payments Europe. Společnost XXX provozující inKup.cz se nedostane k číslu karty klienta a ani jiným osobním údajům. Tyto důveryhodné údaje uchovává provozovatel. Při provedení platby platební kartou přes platební bránu PayMuzo je kredit připsán do 10 sekund od dokončení platby a potvrzení převodu finančních prostředků.

ePlatby od Raiffeisen Bank
Platební brána pro on-line platební styk v reálném čase. Tuto službu mohou využívat pouze klienti Raiffeisen Bank, kteří vlastní eKonto. Pro klienty Raiffeisen Bank jistě nemusíme dále tento druh platby popisovat. Kredit je připisován do 10 sekund od realizace a potvrzení platby.


mPeníze od mBank
Platební brána pro on-line platební styk v reálném čase. Službu mPeníze mohou využívat klienti mBank. Po volbě této platby je klient mBank přesměrován na rozhraní banky, kde provede platbu. Kredit je připisován do 10 sekund od realizace a potvrzení platby.


Dobírka
Pokud nechcete za zakoupení zboží platit předem, ale až při jeho převzetí, je možno zvolit dobírku. Platíte pak za zboží a poštovné při převzetí balíku. Tuto platbu je možné použít pouze pro zaslané zboží v rámci ČR. Dobírku na Slovenskou ani do jiných států není možno realizovat.


Hotovostní platba
Platby v hotovosti je možno provádět 2 zcela rozdílnými způsoby:

a) Platba v provozovně inKup.cz - Platba v provozovně inKup.cz je možno provádět v čase určeném pro osobní odběry (viz. KONTAKT). Tato platba je vhodná pro osobní odběry zboží. Platba je v systému zaznamenána do 5 minut po hotovostní úhradě v provozovně.

b) Vklad na účet - Hotovostně lze vkládat finance jako platby za zboží přímo na přepážkách ve všech pobočkách Raiffeisen Bank. Vklady v pobočkách, kde jsou hotovostní pokladny jsou zdarma, v pobočkách, kde hotovostní pokladny nejsou lze finanční prostředky také vkládat, ovšem za poplatek banky dle aktuálního ceníku. U takových plateb je potřeba VŽDY uvádět VARIABILNÍ SYMBOL  pro platbu. Variabilní symbol získáte v systému stejným postupem, jako pro BANKOVNÍ PŘEVOD, ovšem peníze neodesíláte za své banky, ale do Raiffeisen Bank je "donesete" a vložíte přímo na přepážce. Zboží je označeno jako uhrazené do 30 sekund od vložení finanční částky na účet.

Poštovní poukázka (složenka)
Poštovní poukázka typu A (pro zaslání finančních prostědků na účet) je možno použít pro platby za zboží. U tohoto druhu platby nemůžeme garantovat termín obdržení finančních prostředků, nicméně česká pošta doručí peníze na náš účet za 2-5 dnů. Po připsání finanční částky na účet je zboží označeno za zaplacené do 30 sekund. Na poštovní poukázce je nutno uvádět VARIABILNÍ SYMBOL platby. Ten si vygenerujete pro danou částku stejně jako při platbě na Bankovní účet.

Platby na inKup.cz | Možnosti dopravy | Osobní odběry | Reklamační řád | Právní doložka | XML feed | © 2009 - 2013 inKup.cz